Atlantic Regional #1
Teams: Charleston (W.V.) (1)*, Bluefield St (4), West Va. Wesleyan (5)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | Noon | Bluefield St. | West Va. Wesleyan | 4-2 |
4/29 | 9 am | Charleston (W.V.) | Bluefield St. | 4-0 |
Atlantic Regional #2
Teams: Edinboro (2)*, Fairmont St. (3), Mercyhurst (6), Shaw (7)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | Noon | Edinboro | Shaw | 6-0 |
4/28 | 2 pm | Fairmont St. | Merychurst | 4-0 |
4/29 | 4 pm | Edinboro | Fairmont St. | 4-3 |
Central Region #1
Teams: Northwest Missouri St. (1)*, Southeastern Oklahoma (4)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/29 | 2 pm | Northwest Mo. St. | Southeastern Okla. | 4-1 |
Central Region #2
Teams: Washburn (2)*, Ouachita Baptist (3)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats, Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/29 | 2 pm | Washburn | Ouachita Baptist | 4-1 |
East Region #1
Teams: Queens (NY) (1)*, St. Thomas Aquinas (4), Le Moyne (5)
Media Information: Live Stream, Live Stats, Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 2:15 pm | St. Thomas Aquinas | Le Moyne | 4-3 |
4/29 | 4:45 pm | Queens (NY) | Le Moyne | 4-3 |
East Region #2
Teams: Jefferson (2)*, Southern New Hampshire (3)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 1 pm | Jefferson | Southern N.H | 4-0 |
Midwest Region #1
Teams: UIndy (1)*, Ferris St. (4), Tiffin (5), McKendree (8)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/29 | 10 am | UIndy | McKendree | 4-0 |
4/29 | 2 pm | Ferris State | Tiffin | 4-2 |
4/30 | 10 am | UIndy | Ferris State | 4-0 |
Midwest Region #2
Teams: Wayne St. (2)*, Southwest Baptist (3), Grand Valley St. (6), Drury (7)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 11 am | Wayne St. | Drury | 4-0 |
4/28 | 3 pm | Southwest Baptist | Grand Valley St. | 4-2 |
4/29 | 11 am | Wayne St. | Southwest Baptist | 4-0 |
South Central Region #1
Teams: Cameron (1)*, Lubbock Christian (4)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 2 pm | Cameron | Lubbock Christian | 4-0 |
South Central Region #2
Teams: UT Tyler (2)*, Midwestern St. (3)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 11 am | UT Tyler | Midwestern St. | 4-1 |
South Region #1
Teams: Valdosta St. (1)*, West Florida (4), Rollins (5), Spring Hill (8)
Media Information: Live Stream, Live Stats, Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 10 am | Valdosta St. | Spring Hill | 4-0 |
4/28 | 3 pm | West Florida | Rollins | 4-0 |
4/29 | 10 am | Valdosta St. | West Florida | 4-1 |
South Region #2
Teams: Saint Leo (2)*, Barry (3), AUM (6), Lynn (7)
Media Information: Live Stream, Live Stats, Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 10 am | Saint Leo | Lynn | 4-1 |
4/28 | 2 pm | Barry | AUM | 4-0 |
4/29 | 10 am | Saint Leo | Barry | 4-2 |
Southeast Region #1
Teams: Columbus St. (1)*, Augusta (4), North Georgia (5), Belmont Abbey (8)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 9 am | Columbus St. | Belmont Abbey | 4-0 |
4/28 | 1 pm | Augusta | North Georgia | 4-0 |
4/29 | 1 pm | Columbus St. | North Georgia | 4-0 |
Southeast Region #2
Teams: Flagler (2)*, Lander (3), Wingate (6), Tusculum (7)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats (N/A), Event Page
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | 11 am | Flagler | Tusculum | 4-0 |
4/28 | 2 pm | Lander | Wingate | 4-1 |
4/30 | 10 am | Flagler | Wingate | 4-1 |
West Region #1
Teams: Azusa Pacific (1)*, Concordia, Irvine (4)
Media Information: Live Stream (N/A), Live Stats, Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/29 | 5:30 pm | Azusa Pacific | Concordia, Irvine | 4-2 |
West Region #2
Teams: Point Loma (2)*, Hawaii Pacific
Media Information: Live Stream, Live Stats (N/A), Event Page (TBA)
Date | Time | Team | Team | Result |
---|---|---|---|---|
4/28 | Noon | Point Loma | Hawaii Pacific | 4-1 |
* Indicates host school
Winning team in bold
All times in eastern
To keep up with all of the Championships from the NCAA Division I, II, III, NAIA, and JUCO levels, check in frequently with the ITA’s Championship Central Page to find updates, viewing information, and other Championship details over the month of May.